Televize

Chcete sledovat vaše oblíbené TV pořady v počítači, mobilu i na televizi, aby vám už nikdy nic neuteklo? Naše služba vám umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. K tomu, abyste mohli začít sledovat IPTV, stačí mít jen přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem.

Výhody CemotelTV

 • Sledujte TV na tabletu, v počítači nebo na televizi. Záleží jen na tom, co máte zrovna po ruce.
 • Nalaďte si prémiové kanály jako Eurosport, AXN, National Geographic nebo HBO
 • Nevyhazujte peníze za žádnou drahou satelitní techniku ani za instalaci.
 • Pro sledování CemotelTV jsou kladeny minimální požadavky na přenosovou rychlost.
 • Nebudete se muset rozhodovat mezi Ulicí a Tour de France. Každý se bude moci dívat na to, co chce.

Sledujte TV na jakémkoliv zařízení

Uživatelé CemotelTV nejsou omezeni na sledování televizního vysílání pouze na svém set - top boxu. S námi můžete sledovat televizi na většině typů mobilních zařízení, kdekoliv v dosahu internetového připojení, v internetovém prohlížeči i přímo v televizi.

 • Všechny běžné webové prohlížeče
  Všechny běžné prohlížeče

  Můžete sledovat televizní vysílání ve všech běžných webových prohlížečích. Nepotřebujete žádnou další aplikaci, ani pro sledování televizního archivu.

 • Mobilní zařízení s iOS a Android
  Zařízení s iOS a Android

  Obě nejrozšířenější mobilní platformy umožňují iOS i Android umožňují sledování CemotelTV.

 • Set-top-box Albis technologies  - nabídka Set-top-boxů
  Spolehlivé set-top-boxy albis technologies
 • Spolehlivé a stabilní se-top-boxy s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Robustní operační systém a kontinuita ve vývoji jednotlivých produktových řad, zaručují perfektní funkčnost.

Nelineární služby a druhá obrazovka

Součástí našeho IPTV řešení je také služba Second Screen - "druhá obrazovka". Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech (OTT). V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínky. Poplatky za jednotlivé balíčky jsou konečné a obsahují poplatky za programovou nabídku, stream, kódování, licenci 4network.tv a poplatky autorským svazům. Z technických a licenčních důvodů nejsou na zařízeních OTT dostupné všechny programy.

Programová nabídka CemotelTV

UPOZORNĚNÍ: Služba není poskytována jako veřejně dostupná. Služby IPTV nemusí být dostupné na všech typech přípojek. Služba může být poskytnuta pouze právnickým nebo fyzickým osobám, které jsou uživateli služby připojení k internetu společnosti Českomoravská telekomunikační a mají sídlo, provozovnu, trvalý nebo dočasný pobyt nebo vlastní nemovitost v Jihomoravském kraji. Ostatní osoby jsou z poskytování služby předem vyloučeny ve smyslu §2 písm. o) zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.