Telefon

Hlasové služby neboli VoIP telefonování za výhodné ceny. Zřídíme Vám zcela novou pevnou linku nebo přeneseme Vaše stávající telefonní číslo. Pokud službu využijete v kombinaci s naším připojením k Internetu, platíte pouze to, co provoláte. Službu můžete využít se svým stávajícím telefonním přístrojem nebo využít výhod moderních digitálních telefonů. Výňatek ze základního ceníku hlasových služeb najdete zdekompletní ceník hovorného hlasovýsch služeb je ke stažení ve formátu PDF.

Firemním klientům nabízíme dodávku kompletních VoIP ústředen a telefonních systémů včetně přístrojů a vybavení operátorských pracovišť. Umíme provést analýzu Vašich potřeb a ústřednu nastavit na míru. Možné je i vytvořit speciální aplikace podle Vašich potřeb které budou propojeny s firemním informačním systémem.

Abyste nemuseli měnit vizitky, razítka a další tiskoviny, můžete nyní své stávající telefonní číslo přenést k nám. Stačí vyplnit formulář výpověď s přenesením čísla a zbytek již zajistíme za Vás. Za přenesení čísla je účtován poplatek podle platného ceníku.